Kosmetologia Estetyczna

Dwumiesięcznik Kosmetologia Estetyczna jest obecny na rynku prasy od 2012 roku. Dzięki starannie dobieranej tematyce, szerokiemu gronu ekspertów oraz specjalistów, którzy z nami współpracują staliśmy się liderem prasy branżowej.

Czytelnicy naszego czasopisma to przede wszystkim właściciele, personel oraz klienci gabinetów kosmetycznych, salonów urody oraz gabinetów medycyny estetycznej. Współpracujemy z wieloma uczelniami oraz bibliotekami zapewniając dostęp do naszych publikacji kadrze uniwersyteckiej oraz studentom. W naszej Radzie Naukowej zgromadziliśmy największe autorytety. Kosmetologię Estetyczną wybierają i cenią praktycy oraz eksperci z różnych dziedzin w branży beauty.

Na naszych łamach poruszamy tematy z dziedziny: kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, podologii, trychologii, dietetyki, makijażu permanentnego, chemii, onkokosmetologii, sprzętu i urządzeń do wyposażenia gabinetów, prowadzenia i utrzymania biznesu: nowe technologie, social media, prawo pracy i inne aspekty prawne.

Czasopismo jest zarejestrowane i punktowane w Index Copernicus (76,84 pkt). Artykuły naukowe i popularnonaukowe są recenzowane.

Czasopismo zarejestrowane w bazach: Pol-Index, Index Copernicus
Czasopismo wydawane jest zgodnie z wytycznymi MNiSW

ISSN 2084-9265

Zobacz wszystkie wydania Kosmetologii Estetycznej

Sklep internetowy

KONTAKTGodziny:

Poniedziałek – Piątek
7.30 – 16.00

Zawsze możesz spróbować przed i po

Telefony:

T: +48 71 796 41 59
M: +48 607 104 924
M: +48 786 021 479

Adres:

INDYGO Zahir Media
Miernicza 22
PL 50-435 Wrocław

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości