KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Od lat na podium wśród prasy branżowej na rynku beauty! Różnorodna tematyka, czytelny podział na działy, artykuły naukowe, eksperckie oraz najnowsze doniesienia z branży sprawiają, że bez względu na poziom wiedzy czy stopień wtajemniczenia, czytelnikami Kosmetologii Estetycznej są nie tylko dla profesjonaliści.

Nie omijamy trudnych tematów jak choroby skóry, blizny, powikłania. Stawiamy na pielęgnację, podpowiadamy jak zadbać o skórę od podszewki. Mniej czy bardziej zaawansowanym zabiegom estetycznym nie mówimy „nie”, jednak zachęcamy aby podejść do nich zdroworozsądkowo. Rozwój technologiczny chyba nie jest w stanie niczym nas zaskoczyć.

Chcesz napisać swój pierwszy w życiu artykuł lub odświeżyć swoje pióro?
Skontaktuj się z nami: redakcja@kosmetologiaestetyczna.com

Za nazwą Kosmetologia Estetyczna stoi zespół ludzi którzy: piszą, czytają,  korygują, poprawiają, obrabiają graficznie, tworzą, kreują, księgują, usprawniają działania aż po pieczętowanie kopert  z przesyłkami do Czytelników

O każdej porze roku wsiadamy w samochody lub pociągi aby spotkać się z naszymi czytelnikami na żywo. Targi, kongresy, konferencje, szkolenia. Spotkacie tam nasz zespół, nasze czasopismo, nasze logo.

Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych, odpowiadamy na pytania, wskazujemy możliwości, nagradzamy naszych fanów za ich obecność.

Jest wiele powodów aby dołączyć do grona Czytelników! Możesz to zrobić  w każdej chwili zamawiając okazowe wydanie KE lub prenumeratę.

Zobacz więcej

Przejdź do sklepu

CO ROBIMY?WYDAWNICTWO

WYDAWNICTWO

Nie chowaj do szuflady swoich tekstów!
Nam się nie wydaje, my wydajemy

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Bestseller wśród prasy branżowej
na rynku Beauty!

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Dołącz do grona znanych i cenionych firm
w branży Beauty!

KONTAKTGodziny:

Poniedziałek – Piątek
7.30 – 16.00

„Po godzinach”  wyślij wiadomość.

Email:

Email:

indygo@zahir.pl

Telefony:

T: +48 71 796 41 59
M: +48 607 104 924
M: +48 786 021 479

Adres:

INDYGO Zahir Media
Miernicza 22
PL 50-435 Wrocław

Napisz do nas

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości